oferty pracy: Ciechocinek

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 11

Asystent managera ds marketingu

AA Euro Recruitment Poland - Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
Ciechocinek, czasami wyjazdy służbowe na terenie Polski, Wymagania:. Zatrudnimy asystenta managera ds marketingu z komunikatywną znajomością języka angielskiego...

Kierownik Gastronomii

Agencja Doradztwa Personalnego JOBfinder - Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
Opis oferty pracy: Agencja Doradztwa Personalnego JOBfinder (wpis do rejestru numer 8026) poszukuje dla swojego Klienta z branży hotelarskiej, zdeterminowanego

Zatrudnimy księgowo-kadrową

AA Euo Recruitment Poland - Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
Opis oferty pracy: AGENCJA REKRUTACYJNA AA EURO RECRUITMENT POLAND POSZUKUJE SAMODZIELNEJ KSIĘGOWO-KADROWEJ MIEJSCE PRACY: CIECHOCINEK FORMA ZATRUDNIENIA:

Pracownik działu Ciechocinek

InterKadra - Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
Dbanie o właściwą ekspozycję towaru Układanie towaru Prace porządkowe Wymagania: Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Kasjer/Kasjerka CIECHOCINEK

Praca przy obsłudze kasy fiskalnej Obsługa Klienta Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy Wymagania:

kierownik regionalny

Moment Finanse sp. z o.o. - Toruń, kujawsko-pomorskie
Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Chełmża i Chełmno.Oferujemy umowę o pracę, stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny....

Koordynator SPA z kwalifikacjami fizjoterapeuty lub kosmetol...

Łazienki II Medical & Spa Ciechocinek - Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
Obiekt hotelowo-konferencyjny Łazienki II Resort Medical Spa W Ciechocinku Woj. kujawsko-pomorskie Zatrudni osobę na stanowisko: Koordynator SPA z

Recepcjonistka / Recepcjonista

Obiekt hotelowo-konferencyjny Łazienki II Resort Medical Spa W Ciechocinku Woj. kujawsko-pomorskie Zatrudni osoby na stanowisku : Recepcjonistka /

Personel sprzątający

Obiekt hotelowo-konferencyjny Łazienki II Resort Medical Spa w Ciechocinku Woj. kujawsko-pomorskie Zatrudni osoby na stanowisku : Personel sprzątający Do

Szef kuchni

Opis stanowiska: • zarządzanie zespołem kucharzy, • przygotowywanie menu (bankietowe, a la carte, itp.), • kreowanie nowych dań zgodnie z trendami kulinarnymi

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Ciechocinek
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy