oferty pracy: Cieśla, Zbrojarz - Niemcy

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja

Znajdź Cieśla, Zbrojarz Jobs - „Niemcy“ z de.indeed.com

oferty pracy 1 - 10 z 533

Ciesla /stolarz budowlany - Niemcka firma

Niemcy
Ciesla - stolarz budowlany - monter stolarki budowlanej.Niemiecka umowa o prace zawarte bezposrednio z firma niemiecka.Miejsce pracy:....

Zbrojarz / Betoniarz (Niemcy)

Klient Gratka.pl - Niemcy
Opis firmy: Obowiązki: wykonywanie form / zbrojeń montaż zbrojeń prace zbrojarskie i betoniarskie Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zbrojarz Betoniarz

Work Solutions Sp. z o.o. - Niemcy
Biuro obsługi inwestycji, (AZ Certyfikat 3174) poszukuje dla swojego Klienta, międzynarodowej grupy z branży prefabrykacji żelbetowej osoby na stanowisko:

ZBROJARZ - NIEMCY

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Niemcy
Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz możliwość nadgodzin) Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania

Zbrojarz

Lambda Spółka Akcyjna - Niemcy
Firma Lambda S.A. zatrudni brygadzistów zbrojarskich na swoich budowach w Szwecji, Finlandii oraz Niemczech . Wymagania: Doświadczenie w/w stanowisku minimum

Zbrojarz / Betoniarz / Cieśla do zakładów prefabrykacji

Grupa Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. - Niemcy
T ermin rozpoczęcia pracy: kwiecień 2017 Samodzielna praca cieśli, zbrojarza-betoniarza na zakładzie prefabrykacji – produkcja schodów Wykonywanie szalunków

Niemcy

Cieśla Szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz

Multiserwis - Niemcy
Wymagania Oczekiwania: Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym Minimum roczne udokumentowane doświadczenie na stanowisku Umiejętność pracy

Cieśla budowlany 11,30 €/h+30 € diety okolice ULM

Niemcy
Doświadczenie jako cieśla budowlany min. 5 lat. Dla naszego klienta z okolic Ulm szukamy cieśli budowlanego....

cieśla zbrojarz betoniarz pomocnik

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAN-KAN Sp. z o.o - Niemcy
Umiejętność pracy w grupie na Zakładach Prefabrykacji w Niemczech Umiejętność wykonywania elementów żelbetowych / ściany , stropy , schody, belki / na

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Cieśla, Zbrojarz - Niemcy
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.