oferty pracy: C E - Holandia, zagranica

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Stanowisko

Znajdź vacatures voor C E in "Holandia" z www.indeed.nl

oferty pracy 1 - 10 z 501

Kierowca ciężarówki z przyczepą + kod 95 (C+E)

Derksen Polska Sp.z o.o. - Holandia, zagranica
Opis stanowiska: - rozwożenie asortymentu magazynowego ( opony samochodowe) Wymagania: - znajomość języka obcego (język angielski lub holenderski) -

Kierowca kat. C+E z kodem 95

Opis stanowiska: – Dystrybucja określonych towarów – Wyładunek oraz załadunek palet – przygotowywanie przyczep do załadunku i rozładunku; – rozwożenie

Kierowca ciężarówki z przyczepą (C+E z kodem 95)

Opis stanowiska: - rozwożenie asortymentu magazynowego (opony samochodowe) Wymagania: - znajomość języka obcego (język angielski lub holenderski) -

Pracownik fizyczny, kierowca

Dobrelogo_pracuj - Holandia, zagranica
Praca w Holandii : Hoek Pracownik fizyczny / kierowca z uprawnieniami samochodowymi C+E (kod 95) *wymagana znajomość j.angielskiego stawka : € 16.00 brutto/h

Kierowca ciężarówek C+E

SRV Transport - Holandia, zagranica
Poszukujemy kierowców ciężarówek C+E lub na przypinki z co najmniej rocznym doświadczeniem. Nasi kierowcy pracują jako: Kierowcy dystrybucji Kierowcy

Kierowca C+E - Kontenery morskie

1TODRIVE B.V. - Holandia, zagranica
Transport kontenerów morskich z Rotterdamu na Maasvlakte. Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę o prace na warunkach niderlandzkich Prace w stabilnej firmie

Kierowca C+E - Kontener/Cysterna - Oss

Holandia, zagranica
Agencja pracy 1ToDrive BV zatrudnia wykwalifikowanych pracownikow w zakresie transportu i logistyki. Obecnie, dla naszego klienta w Oss , poszukujemy

KIEROWCA C+E - HOLANDIA

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Holandia, zagranica
Oferujemy: Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) Umowa o pracę z holenderskim pracodawcą Ubezpieczenie oraz

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Jan de Rijk Logistics Poland Sp. z o.o. - Holandia, zagranica
transport towarów na terenie Unii Europejskiej pracę w renomowanej firmie pracę w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy - tydzień w domu) dobre zarobki (dieta 52

Kierowca

Get Job Sp. z.o.o. - Holandia, zagranica
Agencja Pracy Tymczasowej dzia?aj?ca w Kaliszu, na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadz?cych agencje zatrudnienia poszukuje osób ch?tnych do podj?cia

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.