oferty pracy: Bnp Paribas - mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 263

Specjalista ds. Weryfikacji Dokumentacji Kredytowej

BNP Paribas Personal Finance - Warszawa, mazowieckie
Wyzwania, które na Ciebie czekają: pozyskiwanie, analizowanie oraz weryfikowanie informacji o wnioskodawcy dostępnych w zewnętrznych bazach danych,

Młodszy Specjalista/Specjalista ds. księgowych

Wyzwania, które na Ciebie czekają: Ewidencjonowanie zdarzeń księgowych, wyciągów bankowych, wystawianie i ewidencja faktur, uzgadnianie sald Kontrol a

Specjalista ds. administracji kredytów MSP (umowa zastępstwo...

WYZWANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ: - przygotowywanie umów kredytowych, umów zabezpieczeń oraz dokumentów niezbędnych do ustanowienia zabezpieczenia; -...

Asystent/ka Członka Zarządu

Zadania: administrowanie i zarządzanie sekretariatem Członka Zarządu, p rowadzenie terminarza zajęć i spotkań oraz obsługa sekretarska, organizacja

Ambasador Banku BGŻ BNP Paribas

BNP Paribas - 1 343 ocen - Warszawa, mazowieckie
Jeśli jesteś aktywnym, zaangażowanym i kreatywnym studentem, zostań ambasadorem Banku BGŻ BNP Paribas! Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w...

Analityk rynku papierów wartościowych

Wyzwania, które na Ciebie czekają: analiza sprawozdań finansowych emitentów papierów wartościowych (dotyczy instrumentów udziałowych, dłużnych, funduszy

Specjalista ds. Zarządzania Zmianą

Wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka, nauki ekonomiczne, zarządzanie); minimum rok pracy w instytucji finansowej; doświadczenie w

Inspektor ds. korespondencji

Wyzwania, które na Ciebie czekają: - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej: weryfikacja, sortowanie, skanowanie, rejestracja/ewidencjonowanie,

Analityk systemowy / biznesowy (kontrakt B2B)

Wyzwania, które na Ciebie czekają: - gromadzenie i analiza wymagań biznesowych na etapie inicjalizacji oraz realizacji projektów systemów informatycznych;

Tester (kontrakt B2B)

Wyzwania, które na Ciebie czekają: - wykonanie testów - w tym przygotowanie scenariuszy testowych, danych testowych; - raportowanie błędów, wykonanie re

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Bnp Paribas - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.