oferty pracy: Blacharz Dekarz - mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 5 z 5
Dodaj swoje CV i aplikuj na niemal 30 tys stanowisk z każdego urządzenia.

Pomocnik dekarza/blacharza lub dekarz/blacharz

Ryszard Bartoszewicz eRBud Dachy - Pruszków, mazowieckie
Kontrakt
Zakres obowiązków...

blacharz-dekarz

kryst-bud - Legionowo, mazowieckie
Opis oferty pracy: Firma zatrudni blacharzy-dekarzy budowlanych oraz młodych energicznych chętnych nabyć doświadczenie. Możliwość zakwaterowania

Blacharz - Dekarz Warszawa

- Włochy, mazowieckie
Szukam osoby chętnej do pracy w zawodzie blacharz-dekarz na terenie województwa mazowieckiego. Istnieje możliwość zakwaterowania. Poszukujemy osoby niepijacej

Blacharz Dekarz

- Bielany, mazowieckie
Poszukuje doświadczonych pracowników do pracy na dachy. Oczekuje rzetelnej pracy. Oferuje prace cały rok, umowę, ubezpieczenie, miesięczne wynagrodzenie.

Niemieccy pracodawcy poszukuja polskich fachowców

PAV GOERLITZ - Warszawa, mazowieckie
DEKARZ/ BLACHARZ ( MONTAZ RYNIEN DESZCZOWYCH). LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY. Opis oferty pracy:....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Blacharz Dekarz - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy