oferty pracy: Bielsko Biala - śląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 940

Skills Development Specialist (Internal trainer)

JCommerce S.A. - Katowice, śląskie
Katowice, BielskoBiała, Kraków, Warszawa, Rzeszów, Poznań. W naszym zespole będziesz odpowiadał za:....

Junior Software Tester- trainee

- Katowice, śląskie
Katowice, BielskoBiała, Kraków, Warszawa, Rzeszów, Poznań. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku IT w Polsce, która łączy w sobie kompetencje...

Zatrudnimy pracownika na stanowisko Doradca Kli w Katowicach

Astral Sp. z o.o. (MEDIAEXPERT) - Katowice, śląskie
Opis oferty pracy: Firma Astral Sp. z o.o. (sieć MEDIAEXPERT), poszukuje pracowników na stanowisko Sprzedawca do salonu RTV/AGD w Bielsko-Białej. Wymagania:

Pracownik ds. Obsługi Sklepu Internetowego

Centrum Ogrodnicze Szarotka - Bielsko-Biała, śląskie
Obowiązki: kompleksowe prowadzenie sklepu internetowego, stacjonarna obsługa klienta, uzupełnienie bazy produktowej o zdjęcia i unikalne opisy.

KONTROLERÓW JAKOSCI Bielsko-Biała

Aktrion Poland - Bierna, śląskie - 37 lokalizacji
Poszukujemy KONTROLERÓW JAKOSCI do fabryki automotive w Bielsku-Białej Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive- punktualność-

sprzątacz obiektu

HIGIENA SYSTEM Sp. z o.o. Renata Fober, Magdalena... - Warszowice, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 43-254 Warszowice, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: utrzymanie czystości na magazynie Rodzaj umowy:

Posadzkarz

INBUD ZP-U-H - Bielsko-Biała, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: -, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zakres obowiązków: Wykonywanie posadzek żywicznych na

prace ogrodnicze

MBP Bielsko-Biała - Bielsko-Biała, śląskie
Stanowisko: prace ogrodnicze Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie Miejsce pracy: 43-300 Bielsko-Biała Zakres obowiązków: prace w ogrodzie Wykształcenie:

Sortowanie przesyłek

OTTO Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała, śląskie
Naszym Klientem jest jedna z wiodących firm kurierskich w Europie na rynku przesyłek krajowych i zagranicznych. Obecnie pilnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik produkcyjny

- Bielsko-Biała, śląskie
Szukasz pracy? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Nie zwlekaj ! Dołącz do naszego zespołu – aplikuj już dziś ! Pracownik produkcyjny Miejsce pracy: Bielsko

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Bielsko Biala - śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy