oferty pracy: Betoniarz Zbrojarz

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 170

Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla do zakładów prefabrykacji.

Grupa Izolacje Sp. z o.o. Sp.k. - Niemcy
Firma Grupa Izolacje od lat działająca w branży metalowej na terenie Niemiec zatrudni pracowników w zawodzie: Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla do zakładów

zbrojarz/betoniarz

don uitzendgroep - Holandia
Zakres obowiazkow: - zbrojenie, betonowanie wedlug rysunku technicznego- czytanie rysunku technicznego- wiadukty, baseny, mosty itd.Oferujemy: - atrakcyjne

Zbrojarz Betoniarz

Niemcy
Biuro obsługi inwestycji, (AZ Certyfikat 3174) poszukuje dla swojego Klienta, międzynarodowej grupy z branży prefabrykacji żelbetowej osoby na stanowisko:

Brygadzista - betoniarz/zbrojarz

Clave Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Udokumentowane, kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako brygadzista betoniarz / zbrojarz,- znajomość języka angielsiego umożliwiająca komunikację w miejscu...

Work Solutions Sp. z o.o. - Niemcy

Zbrojarz / Betoniarz (Niemcy)

Klient Gratka.pl - Niemcy
Opis firmy: Obowiązki: wykonywanie form / zbrojeń montaż zbrojeń prace zbrojarskie i betoniarskie Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zbrojarz/Betoniarz - produkcja prefabrykatów

A-personell - Polska
Zbrojarz/Betoniarz - produkcja prefabrykatów W związku z nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Zbrojarz/Betoniarz - produkcja

Cieśla , zbrojarz , betoniarz

BC Staffzone Sp. z o.o. - Polska
Cieśla , zbrojarz , betoniarz. Cieśla szalunkowy , zbrojarz , betoniarz. Obecnie dla jednego z naszych klientów liderów poszukujemy pracowników na stanowiska:....

BETONIARZ/ZBROJARZ

Max bau - Niemcy
Opis stanowiska praca przy fundamentach Wymagania: znajomość j. niemieckiego czytanie planów, prowadzenie dokumentacji budowy min 5 lat doświadczenia na

cieśla zbrojarz betoniarz pomocnik

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAN-KAN Sp. z o.o - Niemcy
Umiejętność pracy w grupie na Zakładach Prefabrykacji w Niemczech Umiejętność wykonywania elementów żelbetowych / ściany , stropy , schody, belki / na

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Betoniarz Zbrojarz
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.