oferty pracy 1 - 10 z 4 212

Pracownik biurowy - atrakcyjne warunki

Dekra Praca Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska: • Prace administracyjno - biurowe • Wysyłka zamówień, sprawdzanie potwierdzeń • Wystawianie faktur • Przygotowywanie raportów Wymagania: •

Konwojent (umowa zlecenie)

Poczta Polska - 81 ocen - Warszawa, mazowieckie
Do zadań pracownika będzie należeć: transportowanie mienia należącego do Poczty Polskiej S.A. Wymagania Od kandydatów oczekujemy: znajomości przepisów...

Specjalista chemik

InPhoTech - Warszawa, mazowieckie
Wymagania Wykształcenie wyższe chemiczne (preferowane kierunki: technologia chemiczna, chemia) lub ostatnie lata studiów Znajomość zagadnień związanych z

Przedstawiciel Handlowy (umowa na zastępstwo)

Hochland - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: Realizacja zadań sprzedażowych indywidualnych i zespołowych; Budowanie długofalowych relacji

specjalista

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Warszawa, mazowieckie
WARUNKI PRACY Praca przy komputerze wymagająca wymuszonej pozycji ciała - powyżej 4 godzin dziennie. Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon,

KONTROLER JAKOŚCI

Stokrotka - 12 ocen - Teresin, mazowieckie
Obecnie do Centrum Dystrybucyjnego w Te resinie (pow. sochaczewski) poszukujemy pracownika na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI Miejsce pracy: Teresin Do zadań

Przedstawiciel handlowy na rynek polski i zagraniczny

sunex - Włochy, mazowieckie
Opis stanowiska pracy Głównym zadaniem Przedstawiciela handlowego jest realizacja planów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie w

Inżynier Badań w Laboratorium

Przemysłowy Instytut Motoryzacji - Warszawa, mazowieckie
Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) został powołany Uchwałą Rady Ministrów nr 218 z dnia 11 sierpnia 1972 r. jako centralna jednostka zaplecza naukowo

REFERENT

PGE Dystrybucja S. A. Oddział Warszawa - Warszawa, mazowieckie
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie między innymi: Przygotowanie zadania inwestycyjnego do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia

Przedstawiciel handlowy - opiekun klienta

AUTO1.COM Poland - Warszawa, mazowieckie
Obowiązki: Opieka nad klientami z sektora motoryzacji w ramach wyznaczonego obszaru Rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.