oferty pracy: Aviva - mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 22

Junior Kierownik Grupy

Aviva Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie liczne szkolenia konkursy z nagrodami pozytywna atmosfera możliwość awansu WYMAGANIA: aktywna sprzedaż ubezpieczeń i

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Aviva Sp. z o.o. O / Warszawa XX - Warszawa, mazowieckie
Naszym Doradcom oferujemy: gwarantowane wynagrodzenie minimalne, intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom, stałą możliwość współpracy

MENEDŻER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

AVIVA new - Warszawa, mazowieckie
W związku z dynamicznym rozwojem Avivy w Polsce szukamy osób, które chcą z nami rozwijać swoją karierę zawodową jako: Najważniejsze zadania menedżera zespołu

Menadżer Zespołu

Aviva poszukuje osób o rozmaitych uzdolnieniach i pasjach. Wierzymy, że wszechstronność jest kluczem do sukcesu....

Mobilny Doradca Klienta

Aviva d. Commercial Union - Mszczonów, mazowieckie
Opis oferty pracy: Największa w Polsce brytyjska firma ubezpieczeniowa w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko :

Kariera

Aviva o/Płock - Płock, mazowieckie
Opis oferty pracy: Lubisz widzieć na koncie efekty swojej pracy? Dołącz do nas. Zostań Doradcą ds. Ubezpieczeń i Inwestycji. AVIVA. Jeśli jesteś osobą

Aviva Sp. z o.o. O / Warszawa XXI - Warszawa, mazowieckie
Zadania: Planuje jak zarządzać finansami swoich klientów Buduje zaufanie klientów poprzez skuteczne zarządzanie ich aktywami Zabezpiecza przyszłość

Aviva Sp. z o.o. O / Warszawa II - Warszawa, mazowieckie
Zadania: zdobywanie serc i umysłów klientów, bezpośrednia sprzedaż produktów ubezpieczeniowo - finansowych, informowanie klientów o ofertach i aktualnych

DORADCA DS. UBEZPIECZEŃ I INWESTYCJI

AVIVA należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. W Polsce cieszymy się zaufaniem 3,5 miliona klientów, którzy ubezpieczają swoje życie, zdrowie,...

Specjalista ds. Sektora MSP i Klienta Korporacyjnego

- Mokotów, mazowieckie
Aviva poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. Sektora MSP i Klienta Korporacyjnego Miejsce pracy: województwo mazowieckie Opis stanowiska: aktywne

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Aviva - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy