oferty pracy: Asystentka - Gdynia, pomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 117
Dodaj swoje CV i aplikuj łatwo z każdego urządzenia.

Asystentka

Aviva Gdynia - Gdynia, pomorskie
Obowiązki Do obowiązków zatrudnionej osoby należało będzie zapewnienie sprawnego działania biura, prowadzenie kalendarza, umawianie i organizacja spotkań,

Asystent ds. Sądowo-Administracyjnych

BEST S.A. - Gdynia, pomorskie
Obowiązki: obsługa i prowadzenie korespondencji z sądami i innymi organami administracji publicznej; kontakt telefoniczny z sądami i innymi organami

Asystentka do obsługi klienta i biura

PHU Dom Mody GUSTO S.C. A. Grulkowski, D. Rutkowsk... - Gdynia, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Legionów 13, 81-378 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Asystowanie w trakcie obsługi klienta -

Office Assistant

- Gdynia, pomorskie
Dla naszego Klienta, firmy z branży deweloperskiej, do siedziby w okolicach Gdyni, poszukujemy obecnie Kandydatów/ek na stanowisko: Asystent/-tka ds.

Sekretarka / Asystentka Zarządu

SilnyandSalamon Sp. z o.o. - Gdynia, pomorskie
Firma Handlowa działająca w branży opakowaniowej od 1989 roku, poszukuje do pracy w na stanowisku: SEKRETARKA/ASYTENTKA ZARZĄDU Wymagania: - wykształcenie min

pracownik biurowy - asystent zarządu

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: zgodnie z programem Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

Asystentka

PHU "EL-SERWIS" - Gdynia, pomorskie
Asystentka właściciela firmy z umiejętnościami prac biurowych oraz znajomością zagadnień kadrowych i księgowych. Więcej pod gsm 501718581....

Asystentka sprzedaży

Asystentkę sprzedaży do obsługi klienta i biura. Wykształcenie średnie, Gdynia - Śródmieście, tel. 58 620-96

Asystent w dziale Kadr i Płac

Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Sopot, pomorskie
• pomoc przy prowadzeniu teczek osobowych; • pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń; • pomoc przy wysyłaniu deklaracji do ZUS; • sporządzanie zestawień w Excelu; •

Asystent/ka Zarządu

GSG Towers Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
GSG Towers jest liderem na Polskim rynku produkcji wież wiatrowych oraz konstrukcji stalowych. Naszymi klientami są najwięksi światowi producenci z branży

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Asystentka - Gdynia, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy