oferty pracy: Asystentka - Gdynia, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 206

Asystentka Biura/ Koordynator

VESTA Grupa Inwestycyjna - Gdynia, pomorskie
Pełny etat, Część etatu, Tymczasowa, Kontrakt
Zakres obowiązków: organizacja i zarządzanie biurem obsługa korespondencji koordynacja sprzedaży koordynacja zaopatrzenia budowy realizacja bieżących zadań

Asystentka biura

PARTNERZY Nieruchomości - Gdańsk, pomorskie
Osoba na stanowisku Asystentka biura odpowiedzialna będzie za:. Wsparcie pracy doradców ds....

Asystentka w biurze projektowym

NM Design Office Sp. z o.o. - Gdynia, pomorskie
- przygotowywanie dokumentów (notatki, oferty, umowy), - archiwizacja baz danych, - bieżąca obsługa dokumentacyjna/biurowa - projektów, wdrożeń nowych

Asystent/-ka ds. Obsługi Pacjenta

LUX MED - Gdynia, pomorskie
Wymagania Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziani studenci studiów zaocznych); Preferowane doświadczenie w obsłudze klienta;

Asystent prawny (Praca dla młodych)

Gdynia, pomorskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: -obsługa sekretariatu -obsługa urządzeń biurowych

Asystent ds. zakupów

J.S.HAMILTON POLAND SA - Gdynia, pomorskie
Pełny etat, Część etatu
Zakres obowiązków: realizowanie zakupów na terenie Trójmiasta zgodnie z harmonogramem (większe ilości produktów głównie z hipermarketów/ dyskontów spożywczych

Asystentka

Klient infoPraca.pl - Gdynia, pomorskie
obsługa klienta obsługa linii telefonicznej i poczty przekazywanie stosownych informacji instruktarz klienta propagowanie materiałów reklamowych firmy

Asystent ds. Sądowo-Administracyjnych

BEST - Gdynia, pomorskie
Jesteśmy jedną z czołowych firm na polskim rynku usług finansowych, ekspertem w dziedzinie usług obrotu i zarządzania wierzytelnościami, twórcą jednego z

Pracownik administracyjny / Asystentka

Interior Park - Gdynia, pomorskie
Wymagania: Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny Bardzo dobra znajomość programu Symfonia

Asystent / Asystentka Event Managera

JOYTRIP.PL SP. Z O.O. - Gdańsk, pomorskie
Pełny etat, Część etatu, Tymczasowa, Kontrakt, Staż/Praktyka
Asystent / asystentka Event Managerów - czyli nasza prawa ręka. Możliwość przedłużenia pracy ( z założenia asystent jest potrzebny od zaraz przez 3 miesiące)....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Asystentka - Gdynia, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.