oferty pracy: Asystentka - Gdynia, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 164

Pracownik administracyjny / Asystentka

Interior Park - Mały Kack, pomorskie
Wymagania: Z szacunku dla Państwa i naszego czasu bardzo prosimy o nadsyłanie aplikacji spełniających poniższe wymagania: wykształcenie wyższe lub w trakcie

Asystent/ka Zarządu

MARCOPOL - Gdynia, pomorskie
Miejsce: Chwaszczyno/k. Gdyni Data umieszczenia ogłoszenia: 2017-03-07 Asystent/ka Zarządu Jeśli: posiadasz przynajmniej 5-letnie doświadczenie na

Starszy referent

Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni - Gdynia, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Aleja Zwycięstwa 194, 81-540 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: - przyjmowanie wpłat ich...

Asystent ds. Sądowo-Administracyjnych

BEST S.A. - Gdynia, pomorskie
Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Asystent ds. Sądowo-Administracyjnych Miejsce pracy: Gdynia Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie

Asystent/Asystentka Biura Zarządu

VTS - Gdańsk, pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie Biura Zarządu, Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentacji wewnątrz firmy oraz pomiędzy Zarządem a Radą Nadzorczą

Asystentka Zarządu

Balticon SA - Gdańsk, pomorskie
Asystentka Zarządu Firmy. Balticon SA - firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na...

Asystent/ka ds. administracyjno-księgowych

GOODWILL Kancelaria Doradztwa Podatkowego - Gdynia, pomorskie
Wymagania: wykształcenie minimum średnie, mile widziani studenci/studentki kierunków Rachunkowość lub Administracja, dobra organizacja pracy, komunikatywność

Asystentka stomatologiczna

Zakład Opieki Zdrowotnej "ALMED" - Gdańsk, pomorskie
Wykształcenie kierunkowe higienistka lub asystentka stomatologiczna, mile widziane doświadczenie zawodowe (istnieje mozliwość zatrudnienia osób bez...

Asystent ds. Inwestycji (BEST TFI S.A.)

BEST S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest częścią Grupy Kapitałowej BEST S.A. - jednej z czołowych firm na polskim rynku usług finansowych, eksperta

Asystent Działu Badań i Rozwoju

TREFL - 2 oceny - Gdynia, pomorskie
Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.: wprowadzanie i zarządzanie indeksami oraz danymi w systemie ERP współpraca z biurami tłumaczeń oraz

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Asystentka - Gdynia, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.