oferty pracy: Asystentka - Gdynia, pomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 138

Asystentka/Recepcjonistka - Staż

Personia - Gdynia, pomorskie
Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż.

Office Assistant

- Gdynia, pomorskie
Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, do siedziby w centrum Gdyni, poszukujemy obecnie Kandydatów/ek na stanowisko: Asystent/-tka Do obowiązków

Asystentka biura i działu marketingu

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: reklama i marketing, sprzedaż) dynamizmu, inicjatywy, doskonałej organizacji pracy oraz zaangażowania

Asystentka

MCM WORLD TRADE SP. Z O.O. - Gdynia, pomorskie
Opis stanowiska: Sekretariat BiuroweProwadzenie dokumentacji projektów i gromadzenie informacji o postępach pracKoordynowanie agendy Prezesa Zarządu,

Asystent kierownika kontraktu

PKP Koleje Państwowe - Gdańsk, pomorskie
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wspieranie i wspomaganie działań kierownika kontraktu w trakcie realizacji kontraktu w ramach projektu

Asystentka (umowa na zastępstwo)

Mostostal Warszawa - Sopot, pomorskie
Asystentka (umowa na zastępstwo) Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Sopot Opis stanowiska: Wsparcie Kierownika Kontraktu w prowadzeniu korespondencji do...

Asystentka Prezesa Zarządu

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk, pomorskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie w szczególności odpowiedzialna za nadzorowanie wszystkich prac prowadzonych na zlecenie Prezesa Zarządu oraz nadzór

Asystentka

JKmed - Wejherowo, pomorskie
Poradnia chirurgiczno- ortopedyczna z Wejherowa poszukuje praktykantki na stanowisko asystentki managera.Zakres obowiązków: -pomoc w organizacji biura poradni

Asystent/ka działu oprogramowania

TRES - Rumia, pomorskie
1. Opis stanowiska: Asystent/ka działu oprogramowania wykonuje różne prace sekretarskie, dokumentacyjne i techniczne specyficzne dla działu oprogramowania.

Asystentka działu marketingu

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Asystentka - Gdynia, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy