oferty pracy: Asystent - Szamotuły, wielkopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 36

Asystentka/ Sekretarka

BBK S p. z o.o. - Obrzycko, wielkopolskie
Opis stanowiska: - prace biurowe- wystawianie faktur- kontakt z klientami- obsługa korespondencji- przygotowywanie i kompletowanie dokumnetówWYMAGANIA: -

Asystent/Asystentka z językiem niemieckim

Grafton Recruitment - Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukujemy osób na stanowisko: Asystent/Asystentka z językiem angielskim Miejsce pracy: Tarnowo

Geodeta

GEOX Usługi Geodezyjne Rafał Gładysiak - Kaźmierz, wielkopolskie
Geodeta, pomiarowy, asystent geodety, prace terenowe i kameralne, obsługa niwelatora, tachimetru, odbiornika GPS, znajomość praktyczna programu i obsługa C-geo,...

Asystentka stomatologiczna lub pielęgniarka Pilne

Szamotuły, wielkopolskie
Do pracy w gabinecie stomatologicznymw pow szamotulskim 6godz dziennie od poniedziałku do

Asystentka Zarządu

BBK Sp. z o.o. - Obrzycko, wielkopolskie
Opis stanowiska: - prace biurowe- obsługa korespondencji- przygotowanie i kompletowanie dokumentów- obsługa urządzeń biurowych- wystawianie faktur- kontakt z

Asystent/ka Eksperta Biznesowego

Tax Care - Zielona Góra, wielkopolskie
Sprzedaż Asystent/ka Eksperta Biznesowego Zakres zadań: rozbudowywanie bazy Klientów; telefoniczny kontakt z nowymi i aktualnymi Klientami; dobór oferty

Asystent/Asystentka Zarządu - Olsztynek

Nutripol - wielkopolskie
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała, m.in., • obsługa administracyjno – organizacyjna firmy • prowadzenie ewidencji czasu pracy •

Asystent Zarządu / Executive Assistant

Mondi Pro Sp. z o.o. - wielkopolskie
Obowiązkami na danym stanowisku będą: Zapewnienie sprawnej działalności sekretariatu zarządu, Obsługa administracyjna biura sekretariatu, Obsługa

Asystent sprzedawcy w salonie samochodowym

wielkopolskie
ASYSTENT SPRZEDAWCY W SALONIE SAMOCHODOWYM. Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS ...

Asystent sprzedawcy (umowa zlecenie)

REMIS Małgorzata Niewińska - wielkopolskie
Zakres obowiązków: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w pracy w branży odzieżowej, osoba niepaląca, dyspozycyjna, praca na umowę zlecenie w

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Asystent - Szamotuły, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.