oferty pracy: Arvato - Poznań, wielkopolskie

Filter results by:
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 4 z 4

Konsultant ds. obsługi klienta

Arvato - 888 ocen - Poznań, wielkopolskie
Jako Konsultant będziesz odpowiedzialna/y za telefoniczne oraz mailowe wsparcie klientów platformy zakupowej Zalando, odpowiadając na zapytania dotyczące

Asystent/ka ds. Rekrutacji

Opis stanowiska: Realizowanie projektów rekrutacyjnych z obszaru Supply Chain Management (publikacja ofert, budowanie bazy kandydatów, selekcja aplikacji,

Lider Procesów Magazynowych– płatny program stażowy

Wymagania: Znasz angielski na poziomie min. B2 Posiadasz zdolności przywódcze Umiesz rozwiązywać problemy i ustalasz priorytety Myślisz analitycznie i

Operator Systemów Magazynowych – płatny program stażowy

Wymagania: Znasz angielski na poziomie min. B2 Myślisz analitycznie i proponujesz nowe rozwiązania Jesteś dyspozycyjnym studentem ostatnich lat Jesteś

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Arvato - Poznań, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.