oferty pracy: Archiwista

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 36

archiwista

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Międzyzdroje, zachodniopomorskie
WARUNKI PRACY komputer, ksero, scaner, wystąpienia publiczne, brak dojazdu środkami komunikacji do miejsca pracy (odległóść od dworca PKP około 5 km),

młodszy archiwista

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Przemyśl, podkarpackie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY -Praca wykonywana 8 godzin dziennie w systemie jednozmianowym. Czynności wykonywane są w większości w pozycji siedzącej, praca przy komputerze

starszy archiwista

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Warszawa, mazowieckie
WARUNKI PRACY Praca w siedzibie, narzędzie pracy - komputer, dla osób niepełnosprawnych istnieje możliwość poruszania się po budynku - obecność wind, drzwi

Archiwista

Jacków, śląskie  8 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jacków, powiat: częstochowski, woj: śląskie Zakres obowiązków: Dokonanie archiwizacji dokumentacji szkolnej Rodzaj umowy:

Starszy archiwista

Narodowe Archiwum Cyfrowe w Warszawie - Warszawa, mazowieckie
Warunki pracy Praca w siedzibie, narzędzie pracy - komputer, dla osób niepełnosprawnych istnieje możliwość poruszania się po budynku - obecność wind, drzwi

Archiwista/tka

Gi Group Sp. z o.o. - Nadarzyn, mazowieckie
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników

Archiwista zakładowy

Mielec, podkarpackie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień na realizację prac Wykonywanie kopii

Archiwista

Gi Group Sp. z o.o. - Ołtarzew, mazowieckie
Zadania: Wyszukiwanie dokumentów do zniszczenia Ewidencjonowanie dokumentów w bazie danych Wymagania: Podstawowa znajomość obsługi komputera Chęć

Archiwista-pomoc

Lipsko, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: wg stanowiska Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca tymczasowa

Technik archiwista

Włoszczowa, świętokrzyskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie Zakres obowiązków: Technik archiwista Rodzaj umowy: Nie dotyczy

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.