oferty pracy: Ami

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 44

PRACOWNIK SEKRETARIATU

AMI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Mikstat, wielkopolskie
Opis firmy: Obowiązki: - zarządzanie korespondencją przychodzacą i wychodzącą - obsługa poczty elektronicznej oraz programów komputerowych (środowisko Windows

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Ergo Hestia - 4 oceny - Sopot, pomorskie
Opis stanowiska Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: współpraca z pracownikami terenowymi (Kierownikami Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych) oraz

MAGAZYNIER WYROBÓW GOTOWYCH

Opis firmy: Obowiązki: - przyjmowanie zamówień, - przyjmowanie towarów na magazyn, - lokowanie i rotacja towarami na magazynie, - kompletowanie i

Dozorca

"AMI" Green Park Usługi porządkowe -zieleń Arkadiu... - Wrocław, dolnośląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 50-000 Wrocław 23, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: sprzątanie klatek Rodzaj umowy: Umowa

Pracownik zieleni

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 50-000 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Pielęgnacja terenów zielonów Rodzaj umowy: Umowa

Pakowanie słodyczy - Esbeek

Holandia
Axell Holandia jest firmą pośrednictwa pracy z międzynarodowymi doświadczeniami, należącą do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106],

Sprzątanie powierzchni biurowych - Dissen

Holandia

Sprzątanie powierzchni biurowych - Diessen

Holandia

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLU

Opis firmy: Wymagania: - wykształcenie wyższe - doświadczenie w dziale sprzedaży - mile widziane doświadczenie w branży drobiarskiej - umiejętność pracy w

Sprzedawca

AMI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Ostrzeszów, wielkopolskie  1 lokalizacja
AMI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. WARUNKI PRACY I PŁACY....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.