oferty pracy: Ami

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 19

Fizjoterapeuta

ORE AMI - Zduńska Wola, łódzkie
Ośrodek AMI zatrudni fizjoterapeutę do pracy z dziećmi. CV wraz ze zdjęciem prosze przesłac na adres email....

Sekretarka

ORE AMI - Sieradz, łódzkie
Ośrodek AMI zatrudni sekretarkę do obsługo biura. CV wraz ze zdjęciem prosze przesłac na adres email....

KIEROWNIK GOSPODARSTWA

AMI AGRO s.c. - Polska
Opis firmy: Obowiązki: - prowadzenie gospodarstwa rolnego lub fermy w powiecie ostrowskim i kępińskim Wymagania: - wykształcenie średnie lub wyższe (rolnicze)

Pedagog specjalny

AMI - Sieradz, łódzkie
Fundacja AMI podejmie współpracę z pedagogiem specjalnym w Ośrodku AMI w Sieradzu. CV wraz ze zdjęciem proszę przesłać na meila fundacja.ami@wp.pl....

Konsultant IT ds. Zarządzania Tożsamością

ingzycie.pl - Warszawa, mazowieckie
Rozwój aplikacji IDM wraz z koordynacją prac dostawcy zewnętrznego, Rozwój integracji aplikacji IDM z systemami ING, Koordynacja i wsparcie wdrożenia modelu

Brand Manager

- Polska
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży wydawniczej, która w związku z rozwojem biznesu poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Brand Managera.

Process Consultant ITIL Subject Matter Expert

- Polska
Moim Klientem jest globalny lider pochodzenia skandynawskiego znany ze swojego innowacyjnego podejścia do biznesu i wysokich standardów pracy.Dla tego właśnie

SPAWACZ MAG135gr,3

Agencja Pracy Tymczasowej OSCAR - Gliwice, śląskie
Opis oferty pracy: 3 Miejsce pracy: Gliwice PRACA ZARAZ PO ZALICZENIU PRÓBEK SPAWALNICZYCH Doświadczenie / staż pracy: minimum 3 lata doświadczenia w spawaniu

SPAWACZ MAG135 gr.3

APT OSCAR - Gliwice, śląskie

administrator systemów IT

Randstad Polska 3 719 ocen - Warszawa, mazowieckie
Stała
bieżące utrzymanie serwerów zapewnienie ciągłości działania usług i sieci, wsparcie użytkowników systemów oraz baz danych w ramach struktury firmy

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.