oferty pracy: Allianz - mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 43
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

Doradca ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Allianz 206 ocen - Warszawa, mazowieckie
Zakres Odpowiedzialności: Realizacja dyspozycji zleconych przez Klientów Udzielanie informacji na temat polisy ubezpieczeniowej Klienta Wsparcie pracowników

Specjalista ds. Administracji Placówek Zewnętrznych

Allianz Polska - Warszawa, mazowieckie
Zakres odpowiedzialności: Administrowanie umowami najmu (przygotowywanie umów, aneksów oraz inny dokumentów związanych z funkcjonowaniem placówek zewnętrznych

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Zadania: Wprowadzanie danych do systemów Archiwizacja dokumentów Wsparcie zespołu w pracach administracyjno-biurowych Wymagania: Status studenta

Koordynator ds. Przeciwdziałania Przestępczości

Koordynowanie procesu przeciwdziałania przestępczości w Allianz Polska, a także monitorowanie zjawiska przestępczości i przeprowadzanie analiz w tym obszarze....

Allianz, Oddział Warszawa 2

Ubezpieczenia Alicja Broler - Warszawa, mazowieckie
Allianz działa w 70 krajach i obsługuje ponad 78 mln klientów, świadcząc im usługi z zakresu ubezpieczeń majątkowych, życiowych oraz zarządzania aktywami....

Asystentka/Asystent Zarządu

Zakres odpowiedzialności: Prowadzenie kalendarzy Członków Zarządu Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem a innymi jednostkami organizacyjnymi w

Likwidator Szkód

Zakres odpowiedzialności: Likwidacja szkód OC klientów budowlanych Likwidacja szkód z ryzyk budowlanych Kontakt z brokerami i klientami Współpraca z

Radca prawny

Główne zadania: Sporządzanie opinii prawnych Przygotowywanie warunków ogólnych umów ubezpieczenia Zastępstwo procesowe spółek Wsparcie w negocjacjach i

Analityk Biznesowy / Executive Assistant to CEO

Zakres odpowiedzialności: Przygotowywanie prezentacji na potrzeby Prezesa Zarządu Prowadzenie analiz i przygotowywanie raportów Wnikliwa analiza różnych

Agent Ubezpieczeniowy Allianz - Plac Wilsona

- Warszawa, mazowieckie
Agencja Allianz na Placu Wilsona poszukuje osób na stanowisko Agent ubezpieczeniowy Oczekiwania wobec kandydata: Minimum średnie wykształcenie Kreatywność,...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Allianz - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy