oferty pracy: Allianz - mazowieckie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 51

Młodszy Księgowy Funduszy

Allianz - 284 ocen - Warszawa, mazowieckie
Zakres odpowiedzialności: Dzienna wycena aktywów netto funduszy inwestycyjnych oraz kalkulacja wartości jednostki i certyfikatów funduszy inwestycyjnych w

Praca w Departamencie Market Management

Główne zadania: Wsparcie projektów digitalnych Edycja stron www pod względem treści i grafiki Testowanie interaktywnych aplikacji dla klienta i stron www

Menedżer Programu

Zakres odpowiedzialności: Zarządzanie grupą projektów od momentu uruchomienia do ich wdrożenia oraz zamknięcia programu Stałe monitorowanie i kontrola

Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń Indywidualnych na Życie

Realizacja zmian w umowach zawartych w Allianz. Udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie obowiązujących regulacji,...

MENEDŻER DS. UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE

Jeśli chcesz współtworzyć razem z nami nową strukturę, nie boisz się wyzwań i jesteś zdeterminowany aby osiągnąć sukces, szukamy właśnie Ciebie! Wymagania

Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Majątkowych

Zakres odpowiedzialności: Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących w zakresie informacji i rejestracji szkód Prowadzenie procesu likwidacji szkód z

Menedżer Wydziału Legislacji

Zakres odpowiedzialności: Opracowywanie ogólnych warunków ubezpieczenia, szczególnych warunków ubezpieczenia oraz innych dokumentów prawnych związanych z

Starszy Audytor

Zakres odpowiedzialności: Realizacja okresowych oraz jednorazowych audytów, zgodnie z przyjętym harmonogramem, zarówno w Centrali, jak i w jednostkach

Praktykant w Departamencie Aktuarialnym

Termin praktyki: lipiec – sierpień 2016 Główne zadania: Wsparcie w analizach metod stosowanych w obszarze wyznaczania rezerw Przygotowanie i rozwój baz

Starszy Specjalista ds. Badań

Prowadzenie badań rynkowych dla Grupy Allianz. Opracowywanie propozycji okresowych planów badawczych z rozpoznaniem potrzeb badawczych Grupy Allianz....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Allianz - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy