oferty pracy: Alior

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 289

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Produktowego

Alior Bank - 18 ocen - Warszawa, mazowieckie
Jeśli jesteś osobą, która: sprawnie obsługuje narzędzia MS Office (w szczególności Outlook, Excel i Power Point) ma doświadczenie w pracy, w dużej

Analityk ds. Badań w Zespole Jakości i NPS

Jeżeli jesteś osobą, która: posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne charakteryzuje się zaangażowaniem i skrupulatnością w działaniu bardzo dobrze

Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji Kredytowej

Alior Bank - 18 ocen - Gdańsk, pomorskie
Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: kontroli poprawności sporządzanej dokumentacji kredytowej weryfikacji telefonicznej wniosków o udzielenie kredytu

Menedżer Zespołu Infolinii

Alior Bank - 18 ocen - Rzeszów, podkarpackie
Opis stanowiska: planowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników infolinii, odpowiedzialność za zachowanie najwyższych standardów jakości obsługi,

Młodszy Specjalista ds. Płatności Zagranicznych

Alior Bank - 18 ocen - Kraków, małopolskie
Jeżeli jesteś osobą, która: posiada wyższe wykształcenie zna język angielski na poziomie przynajmniej dobrym cechuje się innowacyjnym podejściem posiada

Ekspert/Specjalista ds. Kontroli Inwestycji

Jeżeli jesteś osobą, która: posiada minimum 2 lata doświadczenia w nadzorze robót budowlanych, w szczególności w zakresie budownictwa mieszkaniowego; zna

Bankier Klienta – specjalność Bankier Zdalny (praca w Oddzia...

Alior Bank - 18 ocen - Gdynia, pomorskie
Jeżeli jesteś osobą, która: doświadczenie w pracy w call center (sprzedaż produktów lub usług) jako dodatkowy atut posiada minimum roczne doświadczenie w

Specjalista ds. Rekrutacji

Alior Bank - 18 ocen - Warszawa, mazowieckie  2 lokalizacje
Jeżeli jesteś osobą, która: posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych interesuje się obszarem HR i śledzi trendy rynkowe lubi samodzielną

Specjalista ds. Wsparcia Monitoringu KI

Alior Bank - 18 ocen - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Jeżeli jesteś osobą, która: posiada zdolności analityczne i projektowe; zna język angielski w mowie i piśmie - warunek konieczny; zna zagadnienia z zakresu

Ekspert ds. Walutowych Platform Transakcyjnych

Jeżeli jesteś osobą, która: ma wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe lub pochodne) ma wiedzę z zakresu rynków kapitałowych, rynku

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.