oferty pracy: Agencja Pracy Tymczasowej - Garwolin, mazowieckie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 71

Praca od zaraz! Oziemkówka k. Garwolina

Agencja Pracy Tymczasowej Partner - Garwolin, mazowieckie
Opis oferty pracy: Pracownik produkcji - Oziemkówka k. Garwolina Proste prace pomocnicze na produkcji Oferujemy: -pracę od zaraz -umowę zlecenie

Praca na magazynie

Agencja Pracy Tymczasowej Partner Sp.J. - Oziemkówka, mazowieckie
Poszukujemy osób do prostych prac magazynowych w Oziemkówce k. Garwolina Oczekujemy: -chęci do pracy -dyspozycyjności Oferujemy: -pracę na pełen etat -umowę

Przedstawiciel handlowy K/M

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Pilawa, mazowieckie
Szczegóły oferty nr: StPr/15/9391 z dnia 2015-07-20 Dane dotyczące oferty Stawka: 2050,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas...

Pracownik produkcji - Oziemkówka k. Garwolina

Agencja Pracy Tymczasowej Partner Sp.J. - Miastków Kościelny, mazowieckie  2 lokalizacje
Pracownik produkcji – Oziemkówka k. GarwolinaWymagania: -Motywacja i chęci do pracyOferujemy: -Umowę zlecenie-Stałą pracę, od pon. do pt., w systemie 3

Pracownik działu metalowego - Oziemkówka

Pracownik działu metalowego Miejsce pracy: Oziemkówka k. Garwolina Opis stanowiska: -proste prace ślusarskie – wiercenie, szlifowanie, gięcie i obsługa

Proste prace na produkcji - Oziemkówka k. Garwolina

Pracownik produkcji - Oziemkówka k. Garwolina Proste prace pomocnicze na produkcji Oferujemy: -pracę od zaraz -umowę zlecenie -atrakcyjne wynagrodzenie CV

Spawacz MIG

Spawacz MIG Miejsce pracy: Oziemkówka k. Miastkowa Kościelnego Zakres obowiązków: -Spawanie bram, furtek i innych elementów ogrodzeń (elementy od 1,0mm - do 3

Magazynier - Garwolin !!

Biznes Partner Sp. z o.o. - Garwolin, mazowieckie
Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr.491)....

Recepcjonistka - Marki

WB Staffing - mazowieckie
Kontrakt
Agencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych....

Pracownik/Ca Magazynu

PracaInfo Agencja Pracy Tymczasowej - mazowieckie
Opis stanowiska: Gotowość do pracy w systemie zmianowym, Praca w różnych strefach temperatury, Bardzo dobra organizacja pracy własnej, Komunikatywność, chęć

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Agencja Pracy Tymczasowej - Garwolin, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy