oferty pracy: Adecco - Warszawa, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 609

Pracownik Biurowy

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 889 ocen - Warszawa, mazowieckie
Miejsce Pracy: Puchały, koło Janek Obowiązki pracownika: obsługa komputera wystawianie korekt serwisowych utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wyszukiwanie dokumentów

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 889 ocen - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
Miejsce pracy: Kopytów, k. Błonia Obowiązki: wyszukiwanie dokumentów skanowanie dokumentów Od kandydatek oczekujemy: dyspozycyjności do pracy od

Pracownik biurowy– 2 600zł !

Lubisz pracę z dokumentami? Jesteś skrupulatna i dokładną osobą? Rozmowa po angielsku to nie problem? Masz 3 miesięczne lub większe doświadczenie w pracy

Specjalista ds. Administracji

Zadania : • Administracja budynku, biura oraz otoczenia siedziby Firmy • Nadzór nad funkcjonowaniem stanowiska recepcyjnego • Administrowanie flotą

Praca z MS Excel - 3 500zł!

Współpracę z Adecco Poland w oparciu o umowę zlecenia w okresie trwania projektu. Chcesz podjąć pracę od 1 marca 2017....

Asystent/-tka Biura

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli: - Twoja znajomość języka angielskiego umożliwia swobodną komunikację (poziom B2), - Masz co najmniej 3 miesięczne

Pracownik kancelarii

Zakres obowiązków: rejestracja dokumentacji w systemie elektronicznym SIR; skanowanie i indeksowanie korespondencji przychodzącej; archiwizacja dokumentów

Pracownik produkcji

Czym się będziesz zajmować? obsługą maszyn produkcyjnych - nie wymagamy doświadczenia, pracodawca zapewnia przeszkolenie. Szukamy osób które: Są

Recepcjonista/-tka w CH Atrium Reduta – 4 000zł !

Umowę o pracę - zatrudnienie przez Adecco z możliwością przejścia na stały etat do naszego Klienta,. Główne obowiązki na tym stanowisku:....

Asystent/-tka w Dziale Planowania Dostaw – 20 zł / h

Umowę o pracę - zatrudnienie przez Adecco do końca roku z możliwością przejścia do wew. Od kandydatów oczekujemy:....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Adecco - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.