oferty pracy: Adecco - Wadowice, małopolskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 9 z 10

Pracownik Produkcji

Adecco Poland. Sp. z o. o. - 7 597 ocen - Wadowice, małopolskie
Obowiązki: Praca na maszynach Kontrola jakości Prace zlecone przez przełożonego Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe Doświadczenie na podobnym

Adecco: Eastern Europe - Sucha Beskidzka, małopolskie
Adecco Poland Sp. Należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób....

Operator Linii Produkcyjnej

-obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy na linii produkcyjnej przy produkcji części samochodowych w systemie 4-brygadowym lub 3

10 pakowaczy potrzebnych od zaraz

Adecco Poland. Sp. z o. o. - 7 597 ocen - Las, śląskie
Adecco Poland jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Adecco jest światowym liderem wśród firm doradztwa personalnego....

Technik Utrzymania Ruchu

Do zadań Technika UR będzie należało: • Usuwanie bieżących awarii maszyn i narzędzi • Prowadzenie analizy przyczyn przestojów i awarii • Rekomendowanie

Pomocnik Elektryka

Adecco Poland. Sp. z o. o. - 7 597 ocen - Kurów, małopolskie
Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Nr ref.: EM/03/2016/GRB Opis zadań: - Nadzór nad

Zatrudnimy pracowników produkcji od zaraz!!

Zatrudnimy od zaraz operatorów produkcji do pracy w Valeo. Zapewniamy bezpłatny dojazd z wielu miejscowości, umowę o pracę, stawkę godzinową z dodatkami.

Praca na produkcji od zaraz!!

Adecco Poland Sp. z o.o. - 7 597 ocen - Wadowice, małopolskie
Opis oferty pracy: Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji. Oferujemy: - bezpłatny dojazd z Wadowic -

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z J. NIEMIECKIM

małopolskie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Adecco - Wadowice, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy