oferty pracy: Adecco - Tychy, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 136

Pracownik Produkcyjny – teren FCA; 13,78 zł brutto/godz.

Adecco Poland Sp. z o.o. - 9 314 ocen - Tychy, śląskie
Zadania: - obsługa maszyn produkcyjnych Nasze wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji - dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2 -

Praca w BOS Automotive Products Polska

Zadania: • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego • obsługa maszyn w cyklu technologicznym produkcji • prawidłowy montaż i kontrola wyrobów zespolonych

Praca przy produkcji - Darmowy Transport

Adecco Poland Sp. z o.o. - 9 314 ocen - Wyry, śląskie  3 lokalizacje
Chcesz pracować w branży motoryzacyjnej na 2 zmiany? Zgłoś się do nas! Poszukujemy osób do prostych prac przy linii montażowej! Nie musisz mieć

Pracownik produkcji - 2 zmiany

Adecco Poland Sp. z o.o. - 9 314 ocen - Bieruń, śląskie  1 lokalizacja
Poleć im Adecco, mamy więcej wolnych miejsc pracy! Chcesz pracować w brażny motoryzacyjnej na 2 zmiany?...

Pracownik Produkcji (Tereny Przemysłowe)

Zadania: - utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego - obsługa maszyn w cyklu technologicznym produkcji - prawidłowy montaż i kontrola wyrobów zespolonych

Kierownik Działu Jakości

Do Twoich zadań należeć będzie: Zarządzania systemem jakości opartym o normę ISO/TS Opracowywanie wewnętrznych dokumentów związanych z zarządzaniem

Młodszy Ustawiacz Giętarek

Do Twoich zadań należeć będzie: Obsługa oraz programowanie giętarek Nadzór nad produkcją detali Prace okołoprodukcyjne Bieżąca współpraca z innymi

Technik w dziale giętarek

Pracownik produkcji- praca od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o. - 9 314 ocen - Katowice, śląskie  6 lokalizacji
Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę. Praca na produkcji (branża Automotive)....

Praca na weekendy

Poleć im Adecco, mamy więcej wolnych miejsc pracy! Szukasz pracy dodatkowej albo chcesz pracować tylko w weekendy?...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Adecco - Tychy, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.