oferty pracy: Adecco - Opole, opolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 20

Pracownik bez doświadczenia

Adecco Poland Sp. z o.o. - 10 382 ocen - Opole, opolskie
Jak wyobrażasz sobie swoją pracę za 10 lat? Czy chcesz mieć stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Szukasz pracy na terenie Opola od zaraz? Interesuje Cię

Pracownik Produkcji

Zadania: obszywanie brzegów materiału (skóra, PCV) praca na podstawowych i specjalistycznych maszynach do szycia Wymagania: wykształcenie min. zawodowe

Kontroler jakości

Masz pewność, że twój pracodawca opłaca Twoje składki? Zależy Ci na pełnym ubezpieczeniu i ciągłości zatrudnienia? Szukasz pracy na terenie Opola od zaraz?

Przedstawiciel handlowy

Zadania: zapewnienie wzrostu sprzedaży na powierzonym terenie przez aktywne, kreatywne, uporządkowane i zgodne ze standardami firmy działania aktywne

Pracownik z doświadczeniem w tapicerowaniu

Pracownik z doświadczeniem w szyciu- IAC

Magazynier

Umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Adecco Poland. Proste prace magazynowe....

Technik procesu

Szukasz stabilnego zatrudnienia u pioniera w branży automotive? Znasz podstawowe zagadnienia Lean Manufacturing- 5S, Kanban, TPM, SMED? Ustawianie i

Audytor marki

Zadania na stanowisku: Odwiedzanie punktów sprzedaży oraz lokali usługowych takich jak: salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, siłownie, butiki, sklepy

Zootechnik - Absolwent

Zadania: Realizację założonych celów sprzedażowych pasz dla drobiu Utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmy

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Adecco - Opole, opolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.