oferty pracy 1 - 10 z 4 131

Pomoc w magazynie drukarni odzieżowej - praca od 06.03.17

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 889 ocen - Skawina, małopolskie
Obowiązki: Wypakowywanie koszulek oraz gadżetów promocyjnych, Sprawdzanie jakości nadruku na koszulkach, Liczenie towaru. Wymagania: Mile widziane

Adecco De Meern

Holandia
Magazynier Orderpicker – Holandia De Meern Opis pracy: Dla naszego klienta AH ON-LINE w De Meern obok Utrechtu szukamy osob chetnych do podjecia pracy.

Wyszukiwanie dokumentów

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 889 ocen - Sochaczew, mazowieckie  2 lokalizacje
Miejsce pracy: Kopytów, k. Błonia Obowiązki: wyszukiwanie dokumentów skanowanie dokumentów Od kandydatek oczekujemy: dyspozycyjności do pracy od

Pakowacz - praca od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 889 ocen - Skawina, małopolskie  25 lokalizacji
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Pakowanie ciastek z linii produkcyjnej; Odkładanie zapakowanych kartonów na palety;

Pracownik produkcji

Adecco - 8 889 ocen - Chrzanów, małopolskie  2 lokalizacje
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy w Chrzanowie na stanowisko operator produkcji. Oferujemy: - zatrudnienie od zaraz na pełen etat

Sortowanie kapsułek

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 889 ocen - Strzegowo, mazowieckie  8 lokalizacji
Oferta dotyczy pracy w Nowym Dworze Mazowieckim Obowiązki: • prace pomocnicze przy linii produkcyjnej • pakowanie, sortowanie produktów Wymagania: •

Pracownik Produkcji - praca od zaraz w Łaziskach Górnych

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 889 ocen - Łaziska Górne, śląskie  38 lokalizacji
Zadania: • obsługa wtryskarek • kontrola wzrokowa wyrobu gotowego • znakowanie oraz pakowanie gotowych elementów Nasze wymagania: • dyspozycyjność do

Pracownica/ pracownik magazynu odzieżowego - Orderpicker

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 889 ocen - Holandia
Opis pracy: Zbieranie zamówień na magazynie firmy XPO obsługującej sklepy internetowe marki H&M. Praca na ciepłej hali. Wymagamy: • Dobra znajomość języka

Hostessa/Kolporterka - praca dla 4 osób

Gdańsk, pomorskie
Adecco Poland Sp. Należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. Współpracę z Adecco Poland w oparciu o umowę zlecenie,....

Pracownik archiwizacji dokumentów

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 889 ocen - Łódź, łódzkie
Zadania: przenoszenie danych z arkuszy Excel do aplikacji on-line obsługa komputera Wymagania: gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (ul. Traktorowa)

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.