oferty pracy: , - Nysa, opolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 549

PRAKTYKANT W ODDZIALE W NYSIE

PKO Bank Polski:Oferty praktyk - Nysa, opolskie
Opis jednostki: Celem działalności oddziału jest generowanie dochodów z tytułu sprzedaży produktów Klientom, z zachowaniem dbałości o akceptowalny poziom

Asystent/ka Prezesa

- Nysa, opolskie
Część etatu
Zakres obowiązków...

Obsługa klienta poszczególnych działów sklepu

Axell Polska - Nysa, opolskie
Obsługa klienta poszczególnych działów sklepu APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje dla

Praca dorywcza

Tymczasowa,  Stała
Dwie godziny dziennie czasem cztery Wynagrodzenie do zł/h. Dzieci: 1; Praca z zamieszkaniem:

Sprzedawca

Takko Fashion - Nysa, opolskie
Firma Takko Fashion to niemiecka firma z trzydziestotrzyletnią tradycją działająca z powodzeniem na terenie całej Europy. Dysponujemy ponad tysiącem sklepów

Młodszy kontroler finansowy

Creative Center - Nysa, opolskie
Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziesięciu lat. Realizujemy projekty szkoleniowe i

Staż - Technolog

Doradca Klienta (Nysa)

Raiffeisen Bank Polska S.A. - Nysa, opolskie
Doradca Klienta (Nysa) Region: opolskie Numer referencyjny DK/OSSNysa/JK Termin przesyłania dokumentów aplikacyjnych: do 28.02.2015 Zadania: sprzedaż

Sprzedawca

- Niedźwiedź, dolnośląskie

Kontroler Jakosci

Aktrion - Nysa, opolskie - 1 lokalizacja
Poszukujemy KONTROLERÓW JAKOSCI do fabryki automotive w Siemianowicach Śląskich. Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive-

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: , - Nysa, opolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy