oferty pracy: , - Nysa, opolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 799

Zastępca Kierownika Sklepu

Jeronimo Martins Dystrybucja - 18 ocen - Paczków, opolskie
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami

Pracownik Sklepu

Lidl - 2 384 ocen - Nysa, opolskie
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Wychowawca

Nysa, opolskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Nysa, OPOLSKIE Zakres obowiązków: Praca z młodzieżą w jednostce opiekuńczo - wychowawczej. Rodzaj umowy: Umowa o

Nysa - Pracownik magazynu / Magazynier

A-trybut - Nysa, opolskie  1 lokalizacja
Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016. Polski HR - A-trybut S.A. to

DORADCA KLIENTA

Capital Service - Nysa, opolskie
Miejsce pracy: Nysa Region: opolskie Opis stanowiska Jeśli : • Potrafisz aktywnie pozyskiwać klientów na produkty finansowe i ubezpieczeniowe ? • Wiesz jak

inspektor

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cyw... - Prudnik, opolskie
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor GDDKiA Oddział w

Pracownik do wykładania towaru

Grupa Progres - Nysa, opolskie
Obowiązki: prace pomocnicze na terenie sklepu, wykładanie towaru. Nasz klient oferuje: stawkę godzinową, pracę od 01.06 umowę zlecenie. Wymagania: mile

Listonosz

Poczta Polska - 78 ocen - Otmuchów, opolskie
wymiar etatu: 0,75 Do zadań pracownika będzie należeć: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych budowanie pozytywnych relacji z klientami

RTV EURO AGD - 4 oceny - Nysa, opolskie
Na czym będzie polegała Twoja praca? na odpowiedzialności za wyniki sprzedażowe sklepu na zarządzaniu zespołem sprzedawców na zarządzaniu asortymentem na

Specjalista ds. projektów technicznych i inwestycyjnych

kontakt przez OHP - Otmuchów, opolskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Otmuchów, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Monitorowanie działań

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: , - Nysa, opolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.