oferty pracy: & - Wolbórz, łódzkie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 1 098

Technik prac biurowych

Wolbórz, łódzkie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Wolbórz, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zakres obowiązków: prace biurowe Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca tymczasowa

Pracownik biurowy

InterKadra - 2 oceny - Wolbórz, łódzkie
Obowiązki: Ogólne prowadzenie biura Praca w programie Excel Wymagania: Podstawowa znajomość programu Excel Dobra organizacja czasu pracy Umiejętność

Sprzedawca

Sulejów, łódzkie  5 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Sulejów, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zakres obowiązków: Nauka obsługi kasy fiskalnej, krajalnicy, metkownicy, nauka

Pracownik ds. analiz i kontroli jakości

Speedmail - Piotrków Trybunalski, łódzkie
Jesteśmy największym prywatnym operatorem pocztowym w Polsce. Świadczymy usługi w zakresie doręczeń korespondencji masowej i kancelaryjnej dla firm i

Listonosz /samochód/

Poczta Polska - 70 ocen - Moszczenica, łódzkie
Do zadań pracownika będzie należeć : doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów

Opiekun

HELP-MED Sp.z o.o. - Raciborowice, łódzkie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 97-310 Raciborowice 66, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zakres obowiązków: Opieka nad osobami starszymi Rodzaj umowy:

Specjalista w Dziale Transportu

Auchan Polska Sp. z o.o. - 1 088 ocen - Wolbórz, łódzkie
Nasza gwarancja Stabilne zatrudnienie Przyjazna atmosfera Wzajemny szacunek Od nas dostajesz Umowę o pracę już od 1. dnia pracy Wynagrodzenie zawsze na

analityk

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Piotrków Trybunalski, łódzkie
WARUNKI PRACY Praca w terenie w każdych warunkach atmosferycznych. Wykonywanie pracy fizycznej, w tym przenoszenie przedmiotów o masie do 20 kg. Praca na

Pracownik działu reklamacji 1 zmiana! 8-16

Toolip HR - Piotrków Trybunalski, łódzkie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: - obsługa korespondencji oraz rejestracji reklamacji Klientów - obsługa dokumentów reklamacyjnych - tworzenie raportów,

Specjalista w dziele tansportu

Auchan - 1 088 ocen - Wolbórz, łódzkie
W zamian za: Znajomość przepisów transportowych Dobra znajomość Ms Office ( Excel) Dyspozycyjność Dobrą współpracę z zespołem Obowiązkowość i zaangażowanie w

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: & - Wolbórz, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.