oferty pracy: Śrem

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 72
Pokaż:  wszystkie oferty pracy - Tylko oferty pracy 'Łatwa aplikacja'

Pracownik produkcji / monter

OTTO Polska Sp. z o.o. - Śrem, wielkopolskie - 1 lokalizacja
Opis oferty pracy: OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Monter/ka / praca weekendowa

OTTO Polska Sp. z o.o. - Śrem, wielkopolskie
OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie

Planista Produkcyjny

DUTRON SREM Sp. z o.o. - Śrem, wielkopolskie
obsługa klienta w zakresie realizacji zamówień, planowanie produkcji na podstawie zamówień od klientów i kontrola realizacji planu, planowanie i

PLANISTA PRODUKCYJNY (PL/15)

Dutron - Śrem, wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta w zakresie realizacji zamówień planowanie produkcji na podstawie zamówień od klientów i kontrola realizacji planu...

Sprzedawca - magazynier

CERMAX Śrem Aneta Góra - Psarskie, wielkopolskie
Część etatu
Zakres obowiązków...

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Bocian Pożyczki - Śrem, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Miejsce pracy: Śrem, Chłapowskiego Praca zmianowa. Zadania: Rejestracja zgłoszeń w systemie informatycznym. Wymagania: Komunikatywność

Pracownik produkcji

Planista produkcyjny

DUTRON ŚREM Sp. z o.o. - Psarskie, wielkopolskie
Część etatu

Śrem Pracownik produkcji

ASM GROUP - Śrem, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Firma ASM GROUP S.A. specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy,

Koordynator

Katarzyna - Poznań, wielkopolskie
LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.