oferty pracy: Ślusarzy - Gliwice, śląskie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 75
Pokaż:  wszystkie oferty pracy - Tylko oferty pracy 'Łatwa aplikacja'

Ślusarz - Monter

"FONON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice, śląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zakres obowiązków: Wymagania: zasadnicze zawodowe; staż pracy: 2 lata

Praca fizyczna w Niemczech w miejscowości Baunatal, Herne, S...

JOB CENTER B. Bylicka Sp.K. - Gliwice, śląskie
Opis Stanowiska Pracy: Ślusarz / Spawacz, • praca w oczyszczalniach przydomowych oraz basenowych itp. • spawanie metodą 111 • prace ślusarskie: naprawa

Elektromonter, ślusarz, górnik pod ziemią

- Knurów, śląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie Zakres obowiązków: Wykształcenie min. zawodowe, spec. górnik, elektromonter;

PRACOWNIK WARSZTATOWY- MONTER, ŚLUSARZ

Klient Praca.Gratka.pl - Gliwice, śląskie
Zakres obowiązków: prace ślusarskie przy użyciu wiertarki, szlifierki, nitownicy dbanie o wysoką jakość produktu poprzez dobór i montaż elementów zgodnie ze

Ślusarz/Szlifierz

PROGRES SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rybnik, śląskie
Tymczasowa
#ogl p{text-align: inherit; color: #333!important} #ogl p strong{font-weight: bold;} #H4link_main{background-color: #fff; width: 598px;margin: auto;font-size

Progres Sp. z o.o. Sp. k. - Rybnik, śląskie
• szlifowanie spawów szlifierką, • polerowanie, • obróbka metalu, • wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji • wykształcenie średnie lub zawodowe

Ślusarz konstrukcji stalowych

Olamet Janusz Żydek - Bytom, śląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Strzelców Bytomskich 36, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zakres obowiązków: składanie konstrukcji stalowych

PROGRES SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rybnik, śląskie
Tymczasowa
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy

Monter/Ślusarz

VAC-SERVICE - Chorzów, śląskie
MONTER-ŚLUSARZ Firma inżynierska zatrudni monterów i ślusarzy z doświadczeniem w pracy warsztatowej i na budowach. Ilość etatów 2.Wymagania:....

Ślusarz Narzędziowy Form Wtryskowych

Moltton Poland - Gliwice, śląskie
Praca dla Ślusarzy Narzędziowych Form Wtryskowych w firmie produkcyjnej w Gliwicach.Wymagane dośw. W utrzymaniu form wtryskowych....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Ślusarzy - Gliwice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy