oferty pracy: Ślusarzy - Gliwice, śląskie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 141

Ślusarz/ Tokarz

ZAKŁAD ŚLUSARSKO-GALWANIZACYJNY JOACHIM KLONEK - Gliwice, śląskie  1 lokalizacja
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: -, 44-102 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe; doświadczenie: brak wymagań

Ślusarz

Gliwice, śląskie  2 lokalizacje
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe; 3 lata doświadczenia na stanowisku

Ślusarz

LOGSTOR Polska Sp. z o.o - Zabrze, śląskie
Opis firmy: Obowiązki: Prace monterskie-szlifowanie, ukosowanie Cięcie stali Frezowanie otworów, planowanie doczołowe Toczenie końców rur Wymagania:

Ślusarz

MOSTOSTAL - ENERGOMONTAŻ GLIWICE SPÓŁKA AKCYJNA - Gliwice, śląskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pszczyńska, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe mile widziane;

Slusarz-spawacz

personel International - Gliwice, śląskie
Ślusarz - spawacz Miejsce pracy:. Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Agencja Pracy Personnel International BPO Sp z o.o....

ślusarz narzędziowy z językiem niemieckim

DAKO JOB CENTER - Gliwice, śląskie
Poszukujemy ślusarzy do pracy na terenie Niemiec. Zadania na stanowisku:....

ŚLUSARZ-MECHANIK

Aiut - Gliwice, śląskie
Opis stanowiska: Wykonywanie prac ślusarskich Pomiar wykonywanych detali Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego używanych narzędzi Wymagania:

Ślusarz-monter konstrukcji stalowej

Agencja Pracy Tymczasowej OSCAR - Gliwice, śląskie
Opis oferty pracy: Ślusarz-monter konstrukcji stalowej Wymagania: . • doświadczenie zawodowe min. 2 lata • samodzielność, rzetelność • znajomość rysunku

Spawacz, slusarz, monter

Kagmetal - Toszek, śląskie
Zatrudnie spawaczy i slusarzy do produkcji schodow i balustrad w fabryce w Toszku. Umiejetnosc czytania rys....

ślusarz-hydraulik pod ziemią

SRGC Sp. z o.o. - Chorzów, śląskie
Opis oferty pracy: wymagania: -doświadczenie na w/w stanowisku oferujemy: -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie -możliwość

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Ślusarzy - Gliwice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy